Saavutused

Narva, juuni 2019, konkurss-festival “Balti pääsukesed”
1.koht ja Grand Prix – Jette Pruulmann, variatsioon Bizet-Štšedrini balletist “Carmen”
1.koht – Doris Keernik ja Jette Pruulmann, duo balletist “Arlekinaad”
2.koht – Doris Keernik variatsioon balletist “Flora ärkamine”
2.koht – Saratseenide tants balletist “Raimonda” ja “Klass – kontsert”. Kõik meie osalejad said laureaadi tiitli.
Diplom ja eripreemia Jelena Poznjak- Kõlarile pedagoogilise meisterlikkuse ning traditsioonide säilitamise eest.
Kõik meie õpilased osalesid lüürilise jazztantsu workshopil (pedagoog Maria Sundin), mille eest said sertifikaadi.

Riia (Läti), märts 2019, “VIII International Dance Olympiad”
1.koht ja medal kategoorias klassikaline soolotants – Miina Elise Luts Aurora 3.vaatuse variatsioon balletist “Uinuv kaunitar”
1.koht ja medal kategoorias klassikaline soolotants – Veronika Schmidt Pas de trois I variatsioon balletist “Luikede järv”
1.koht ja medal kategoorias moderntants – Veronika Schmidt “Time” (lavastaja Emma Sickert)
2.koht ja medal kategoorias folkstage dance – Jette Pruulmann Carmeni variatsioon Rodion Štšedrini balletist “Carmen”
2.koht ja medal kategoorias klassikaline soolotants – Kirke Niinemets Kitri 1.vaatuse variatsioon balletist “Don Quixote”
3.koht ja medal kategoorias klassikaline soolotants – Doris Keernik Pas de trois II variatsioon balletist “Luikede järv”
1.koht ja karikas kategoorias klassikaline rühmatants – Doris Keernik, Jette Pruulmann, Veronika Schmidt, ja Miina Elise Luts-Fragment Bellini “Ballettsümfooniast”
Lisaks tänukiri VIII Rahvusvahelise Tantsuolümpiaadi korraldajatelt Elena Poznjak-Kõlarile koostöö, pühendumise, laste ande ja loovuse arendamise ning balletikunsti populariseerimise eest.

Sankt-Peterburg (Venemaa), jaanuar 2018, “BALLET-BEAUTIFUL ART”
Laureaat ja Kristallvarvaskinga karikas – Diana Lanevskaja variatsioon balletist “Vaarao tütar” ja Swanilda variatsioon balletist “Coppelia”
Laureaat ansamblite kategoorias – Doris Keernik, Jette Pruulmann, Veronika Schmidt, Madli Mägi, Miina Elise Luts ja Mia Tamra “Balalaika” ja “Bellini”
Laureaat balletikoolide kategoorias – Vanemuise Tantsu ja Balletikool
Õpilased ja pedagoogid osalesid edukalt ka meistriklassides.

Sankt-Peterburg (Venemaa), juuni 2017, “BALLET-BEAUTIFUL ART”
Laureaat ja Kristallvarvaskinga karikas- Doris Keernik ja Jette Pruulmann variatsioon balletist “Najaad”
Õpilased ja pedagoogid osalesid edukalt ka meistriklassides.

Riia (Läti), märts 2017, “VI International Dance Olympiad”
1.koht ja karikas kategoorias klassikaline soolotants – Veronika Schmidt Pas de trois variatsioon balletist “Luikede järv”
1.koht ja karikas kategoorias klassika – “Romantic” (lavastaja Jelena Karpova),
1.koht ja karikas kategoorias showtants – “Step to Stevie” (lavastaja Matthew Jordan).
2.koht ja karikas kategoorias moderntants – “Dancing after rain“ (lavastaja Jelena Karpova),
3.koht ja karikas kategoorias showtants – “Show offs” (lavastaja Julia Litvinenko),
Lisaks tänukiri VI Rahvusvahelise Tantsuolümpiaadi korraldajatelt Elena Poznjak-Kõlarile koostöö, pühendumise, laste ande ja loovuse arendamise ning balletikunsti populariseerimise eest.

Jurmala (Läti), juuni 2016, XVI International Dance Festival “Arabesk”
Grand Prix ja karikas 4. vanusekategoorias – Diana Lanevskaja,
1.koht, kuldmedal ja karikas kategoorias klassikaline soolotants – Diana Lanevskaja variatsioon balletist “Vaarao tütar”,
1.koht ja karikas kategoorias lavaline rahvatants – “Vene kaunitarid” (lavastaja Julia Litvinenko),
1.koht ja karikas kategoorias neoklassika – “Allegro” (lavastaja Silas Stubbs),
2.koht kategoorias moderntants –“Punane ja must” (lavastaja Silas Stubbs).
Lisaks tänukiri Rahvusvahelise Tantsufestivali “Arabesk” korraldajatelt Elena Poznjak-Kõlarile koostöö, pühendumise, laste ande ja loovuse arendamise ning balletikunsti populariseerimise eest.

Kevad 2015, Tantsufestival “Kuldne Karikas”
Eelvoor Võrus, aprill 2015:
Eripreemia klassikalise tantsu toomise eest showlavale.
Finaal Tartus, mai 2015:
2.koht kategoorias jazztants – “Jazz” (lavastaja Tarasina Masi),
3.koht kategoorias karaktertants – “Nipsuninad” (lavastaja Jelena Karpova)
Eripreemia kategoorias jazztants “Tantsutehnika ja ühtsuse eest “.

Riia (Läti), aprill 2015, “IV International Dance Olympiad”
1.koht ja karikas kategoorias lavaline rahvatants – “Tarantella”,
1.koht ja karikas kategoorias rahvatants – “Oi-oi tüdrukud” (lavastaja Mare Tommingas),
1.koht ja karikas kategoorias moderntants – “Jazz“ (lavastaja Tarasina Masi),
1.koht ja karikas kategoorias showtants – “Nipsuninad” (lavastaja Jelena Karpova).
Lisaks tänukiri IV Rahvusvahelise Tantsuolümpiaadi korraldajatelt Elena Poznjak-Kõlarile koostöö, pühendumise, laste ande ja loovuse arendamise ning balletikunsti populariseerimise eest.

Riia (Läti), mai 2012, “Baltic Dance Olympiad”
Grand Prix “Baltic Dance 2012” üldarvestuses.
Kuldmedal kategoorias klassikaline soolotants – Iida Elise Murumets – Aurora variatsioon balletist “Uinuv kaunitar”,
1.koht kategoorias neoklassika – Massenet “Meditatsioon” (lavastaja Mare Tommingas),
1.koht kategoorias showtants – Macavity tants muusikalist “Cats” (lavastaja Mare Tommingas).

Jurmala (Läti), juuni 2011, XI International Dance Festival “Arabesk”
Kuldmedal kategoorias klassikaline soolotants – Iida Elise Murumets – Pas de trois 1.variatsioon balletist „Luikede järv”,
diplom ja mälestusese noorte talentide toetusfondilt,
1.koht ja karikas kategoorias eksperimentaaltants – “Exercise” (lavastaja Jelena Karpova),
diplom ja mälestusese õpetaja Elena Poznjak-Kõlarile professionaalsuse eest.

Tallinn, aprill 2010,“Koolitants 2010”
Finalistide diplom kategoorias kaasaegne tants “Hei, Sina, sealpool puuri!” (lavastaja Mare Tommingas).

Jurmala (Läti), juuni 2008, VIII Rahvusvaheline tantsufestival “Arabesk”
1.koht kategoorias klassikaline tants – pas de quatre balletist “Bajadeer”,
1.koht kategoorias eksperimentaaltants – tantsunumber “Tantsuvisioon” (lavastaja Jelena Karpova),
1.koht kategoorias rahvuslik estraaditants — tantsunumber “Geišad” (lavastaja Jelena Karpova),
samuti pälviti kiituskiri “Professionaalsuse eest”.

Baerum (Norra), mai 2007, Rahvusvahelised Hansapäevad
Tantsuseminar ja kontsert,
osalesid kooli 7. klassi õpilased, esitati “Tantsuvisiooni” (lavastaja Jelena Karpova).

Tallinn, märts 2006, “Koolitants 2006”
Idee eripreemia 7.-9. klassi trupile – estraaditants “Tantsuvisioon” (lavastaja Jelena Karpova).

Sankt-Peterburg (Venemaa), aprill 2003, Dance-Open
Osavõtt meistriklassist variatsioonidega “Uinuvast kaunitarist” ja “Luikede järvest” ning fragmendiga tantsuetendusest “Fluxus” (lavastaja Teet Kask).

Veszprém (Ungari), oktoober 2001,Rahvusvaheline lastekunsti festival ja võistlus
3.koht kategoorias klassikaline tants “Con anima” J. S. Bachi muusikale (lavastaja Jelena Karpova).

Tallinn, märts 1999, “Koolitants ’99”
1.koht kategoorias moderntants – “Lacrimosa” W. A. Mozarti muusikale (lavastaja Mare Tommingas).