Teated 22. Ноя 2020

Seoses koroona levikuga ei saa osad klassid novembri lõpuni teatrimajadesse .
Need klassid on: Pääsukesed, ettevalmistusklass, 0. klass ja täiskasvanud. Kellukesed võivad jätkata Tiigi seltsimajas, kuna seal ei ole eriolukorda.
Ülejäänud klassid tohivad kasutada ainult väikse maja saale.
Kõik õpilased peavad kandma maski teatrisse sisenedes. Balletiartistid võivad proovideks kasutada suure maja saale.

Kahe eelseisva nädala jooksul meil tuleb esitada 1 «Tilda», 2 «Klaabu» etendust, 2 «Tants läbi aegade» ja 2 esinemist «PRIMAVERA XIV» ERMis.
Palve kõigile: palun hoolitsege oma tervise eest ja püüdke võtta osa kõikidest treeningutest ja proovidest.
Nooremate klasside ja Daamide õpetajad oskavad organiseerida oma õpilasi. Jõudu teile selles tänuväärses algatuses.

Üks kiire meeldetuletus veel: Palun kiires korras tuua s/m infolauda Taranda balletiõhtu piletid. Kes ei too, ei saa raha tagasi, kuna piletid, kus on olemas pileti number ja koht, lähevad müüki.
Ümbrikul olgu märgitud minu ja pileti omaniku nimi.

Hoidke ennast ja olge terved.
Elena Poznjak-Kõlar.